Akrilik Zemin

Akrilik Zemin Kapalama; Dış Mekanların Ekonomik ve Bakımsız Spor Zemini

AKRİLİK ZEMİN KAPLAMA İLE İÇ VE DIŞ MEKANLARDA TENİS, BASKETBOL, VOLEYBOL VE ÇOK AMAÇLI SPOR ZEMİNLERİ OLUŞTURMAKTAYIZ.

Norm Sport olarak, özellikle İzmir ve Ege bölgesi olmak üzere, Türkiye’nin tamamına spor tesisler ve spor zeminler yapıyoruz. 1990’lı yıllardan beri çok sayıda otel, siteler ve ticari spor tesislerinde, on binlerce m2 akrilik zemin kaplama yapım ve bakım onarım işleri tarafımızca tamamlanmıştır. İç ve dış mekanlara kurulan basketbol, tenis, voleybol ve çok amaçlı tesislerin zeminleri için, çok avantajlı ve birçok akrilik spor zemin seçeneklerini müşterilerimize sunuyoruz.

Akrilik zeminler beton veya asfalt zemin üzerine uygulanmaktadır. Uygulama yüzeyine iyi şekilde tutunması, uzun ömürlü olması, sportif ihtiyacı, esnekliği ve pürüzlülüğü sağlaması için; doğru akrilik sistemin seçilmesi, iyi kalitede malzemelerin kullanılması ve uygulama metodunun doğru şekilde uygulanmasının her biri önemlidir.

Akrilik zemin kaplama, basketbol, voleybol ve tenis sporları için ortak kullanımı düşünülen projeler için idealdir. Düzenli bakıma en az ihtiyaç duyan spor zemin çeşididir ve cushion desteği ile zeminde dilenen esnekliğin sağlanması mümkündür.

Doğru akrilik zemin kaplama sisteminin seçimi için, bizimle iletişime geçin, memnuniyetle projelendirmenizi birlikte yapalım. Projenize özel teklif alın.

.

Ekonomik akrilik zemin
=

AcroPlus - Çok Amaçlı Standart Akrilik Zemin Sistemi

Ekonomik akrilik zemin çeşididir. Çok amaçlı alanlar, tenis, basketbol ve voleybol gibi spor sahalar ve rekreasyon alanlarıda dahil olmak üzere bir çok alan için kullanılmaktadır. Beton ve asfalt üzerine resurfacer bağlayıcı üzerine direk uygulanır. Bir çok renk seçeneği mevcuttur. Kum oranı düzenlenerek yüzey pürüzlülüğü ve dayanıklılığı arttırılmaktadır.

Esnek Akrilik Zemin
=

CushionPlus - Yarı ve Tam Profesyonel Esnek Akrilik Zemin

Standart akrilik spor zeminlerden farklı olarak, resurfacer ve akrilik son kat (renk katı) arasına elastomer dolgulu cushion malzeme katları uygulanmaktadır. Alt esnek (Cushion 1) katı daha iri taneli elastomer malzemeler içerirken, üst esnek (Cushion 2) katı ise ufak taneli elastomer malzemeden meydana gelmektedir. Elastomer cushion katların kalınlıkları ve uygulama miktarları değiştirilerek istenilen daha esnek veya daha sert spor zeminler elde edilebilmektedir. Akrilik renk katında yine özel oranlarda kum ve renk pigmentleri eklenerek yüzey son haline getirilir. Birçok renk seçeneği mevcuttur.

Akrilik Spor Zemin Kaplamasında Dikkat Edilmesi Gerekenler

W

Akrilik Zemin Kaplama %0.8 ile %1.0 Eğim Olacak Şekilde Uygulanmalı

W

Akrilik Zemin Kaplamanın Zarar Görmemesi İçin, Su Birikimi Olmayacak Şekilde Uygulama Yapılması Önemlidir

W

Beton Yüzey Üzerine Uygulanacak İse, Betonun Orta Pürüzlülükte Olması Gerekir

W

Beton ve Asfalt Zemin Yeni Yapılıyorsa, Yapımından Sonra En Az 30 Gün Akrilik Uygulanmadan Önce Kürlenmesi Beklenmelidir.

W

Akrilik Uygulanacak Zeminde, Küf, Yosun, Mantar vb Varsa, Uygulama Öncesinde Çamaşır Sulu Karışımla Temizlenmelidir.

W

Akrilik Zemin Uygulaması Hava Sıcaklığı 10 Celsius Derecenin Üzerinde Olmalıdır. Sabah Saatlerinde Uygulanması Tercih Edilmelidir..

W

Sıcakta Uygulanması Zorunlu İse, Uygulanacak Yüzey Çok Hafif Yağmurlanabilir. Yüzey Yıkanmanmamalıdır.

W

Resurfacer ve Akrilik Renk Katı Ortlalama 1-2 Saat Arasında Kurur. Bir Üst Katın Uygulanmasına Geçmeden Önce Yüzeyin İyice Kurumuş Olmasına Dikkat Edilmelidir.

Akrilik zemin kaplama

Yıllık Tecrübe

İş Gününde Anahtar Teslim

Anahtar Teslim Komple Spor Tesisleri Yapımı

Norm Sport olarak; komple açık halı sahaları anahtar teslimi olarak inşaa ediyoruz. Spor tesisinin projelendirilmesi, imalatı ve yerinde uygulaması, her aşamasında mühendislik kadromuz ve tecrübeli ekibimizle, çözümler üretiyoruz.

Telefon

Adres

Halkapınar Mah. 1348sk. No:3/E

Yenişehir, İzmir 35500, Türkiye

İletişim ve Teklif Formu

 • Suni Çim Saha Yapımı
 • Suni Çim Halı
 • Halı Saha Yapımı
 • Sentetik Çim Halı
 • Spor Tesisleri Yapımı
 • Kapalı Halı Saha Yapımı
 • Halı Saha Projelendirme
 • Tenis Kortu Yapımı
 • Kauçuk Zemin Kaplama
 • EPDM Zemin Kaplama
 • Tartan Pist Yapımı
 • Poliüretan Zemin Kaplama
Norm Sport bir Norm Teknik Makina Ltd. Şti. firmasının markasıdır.
Norm Teknik Makina'ya ait diğer grup şirketleri;
Uzay çatı ve çelik konstrüksiyon yapımı için Norm Uzay Çatı ve Özel Makina İmalatı için NormTech sitelerini ziyaret edebilirsiniz.
Uzay çatı ile alakalı daha önce yayınlanmakta olan sitemiz uzaycati.gen.tr ve Spor Ekipmanları, fileler ve ağların satışı için fileagizmir.com