Akrilik Zemin

Akrilik Zemin Kapalama; Dış Mekanların Ekonomik ve Bakımsız Spor Zemini

AKRİLİK ZEMİN KAPLAMA İLE İÇ VE DIŞ MEKANLARDA TENİS, BASKETBOL, VOLEYBOL VE ÇOK AMAÇLI SPOR ZEMİNLERİ OLUŞTURMAKTAYIZ.

Norm Sport olarak, özellikle Ege bölgesine ve Türkiye’nin tamamına spor tesisler ve spor zeminler yapıyoruz. 1990’lı yıllardan beri çok sayıda otel, siteler ve ticari spor tesislerinde, onbinlerce m2 akrilik zemin kaplama yapım ve bakım onarım işleri tarafımızca tamamlanmıştır. İç ve dış mekanlara kurulan basketbol, tenis, voleybol ve çok amaçlı tesislerin zeminleri için, çok avantajlı ve birçok akrilik spor zemin seçeneklerini müşterilerimize sunuyoruz.

Akrilik zeminler beton veya asfalt zemin üzerine uygulanmaktadır. Uygulama yüzeyine iyi şekilde tutunması, uzun ömürlü olması, sportif ihtiyacı, esnekliliği ve pürüzlülüğü sağlaması için; doğru akrilik sistemin seçilmesi, iyi kalitede malzemelerin kullanılması ve uygulama methodunun doğru şekilde uygulanmasının herbiri önemlidir.

Akrilik zeminler, basketbol, voleybol ve tenis sporları için ortak kullanımı düşünülen projeler için idealdir. Düzenli bakıma en az ihtiyaç duyan spor zemin çeşididir ve cushion desteği ile zeminde dilenen esnekliğin sağlanması mümkündür.

Doğru akrilik zemin kaplama sisteminin seçimi için, bizimle iletişime geçin, memnuniyetle projelendirmenizi birlikte yapalım.

.

Norm Suni Çim - Double Fiber Tipi
=

AcroPlus - Çok Amaçlı Standart Akrilik Zemin Sistemi

Ekonomik akrilik zemin çeşididir. Çok amaçlı alanlar, tenis, basketbol ve voleybol gibi spor sahalar ve rekreasyon alanlarıda dahil olmak üzere bir çok alan için kullanılmaktadır. Beton ve asfalt üzerine resurfacer bağlayıcı üzerine direk uygulanır. Bir çok renk seçeneği mevcuttur. Kum oranı düzenlenerek yüzey pürüzlülüğü ve dayanıklılığı arttırılmaktadır.

Norm Suni Çim - C-Shape Tipi
=

CushionPlus - Yarı ve Tam Profesyonel Esnek Akrilik Zemin

Standart akrilik spor zeminlerden farklı olarak, resurfacer ve akrilik son kat (renk katı) arasına elastomer dolgulu cushion malzeme katları uygulanmaktadır. Alt esnek (Cushion 1) katı daha iri taneli elastomer malzemeler içerirken, üst esnek (Cushion 2) katı ise ufak taneli elastomer malzemeden meydana gelmektedir. Elastomer cushion katların kalınlıkları ve uygulama miktarları değiştirilerek istenilen daha esnek veya daha sert spor zeminler elde edilebilmektedir. Akrilik renk katında yine özel oranlarda kum ve renk pigmentleri eklenerek yüzey son haline getirilir. Birçok renk seçeneği mevcuttur.

Akrilik Spor Zemin Kaplamasında Dikkat Edilmesi Gerekenler

W

Akrilik Zemin Kaplama %0.8 ile %1.0 Eğim Olacak Şekilde Uygulanmalı

W

Akrilik Zemin Kaplamanın Zarar Görmemesi İçin, Su Birikimi Olmayacak Şekilde Uygulama Yapılması Önemlidir

W

Beton Yüzey Üzerine Uygulanacak İse, Betonun Orta Pürüzlülükte Olması Gerekir

W

Beton ve Asfalt Zemin Yeni Yapılıyorsa, Yapımından Sonra En Az 30 Gün Akrilik Uygulanmadan Önce Kürlenmesi Beklenmelidir.

W

Akrilik Uygulanacak Zeminde, Küf, Yosun, Mantar vb Varsa, Uygulama Öncesinde Çamaşır Sulu Karışımla Temizlenmelidir.

W

Akrilik Zemin Uygulaması Hava Sıcaklığı 10 Celsius Derecenin Üzerinde Olmalıdır. Sabah Saatlerinde Uygulanması Tercih Edilmelidir..

W

Sıcakta Uygulanması Zorunlu İse, Uygulanacak Yüzey Çok Hafif Yağmurlanabilir. Yüzey Yıkanmanmamalıdır.

W

Resurfacer ve Akrilik Renk Katı Ortlalama 1-2 Saat Arasında Kurur. Bir Üst Katın Uygulanmasına Geçmeden Önce Yüzeyin İyice Kurumuş Olmasına Dikkat Edilmelidir.

Suni Çim Halı Saha Montajı

Yıllık Tecrübe

İş Gününde Anahtar Teslim

Anahtar Teslim Komple Spor Tesisleri Yapımı

Norm Sport olarak; komple açık halı sahaları anahtar teslimi olarak inşaa ediyoruz. Spor tesisinin projelendirilmesi, imalatı ve yerinde uygulaması, her aşamasında mühendislik kadromuz ve tecrübeli ekibimizle, çözümler üretiyoruz.

Okyanus Koleji – Halısaha

İzmir Okyanus Kolejinde tamamlamış olduğumuz sentetik çim zeminli futbol sahası, zemin çok amaçlı kullanıma uygun suni çim halı ile kaplanmıştır.

Telefon

Ofis: 0 (232) 382 9454

GMS: 0 (532) 205 4198

Adres

Halkapınar Mah. 1348sk. No:3/E

Yenişehir, İzmir 35500, Türkiye

İletişim ve Teklif Formu

9 + 9 =