Hakkımızda

Sporun, Konfor ve Estetik ile Birleşimi

Uzun yıllardır süregelen komple spor tesisleri ve spor sahaları yapımındaki deneyimlerimizle, müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerine uygun, sporcu sağlığını koruyan, konforlu kullanım sağlayan, estetik ve ekonomik çözümler geliştiriyoruz.

 

Norm Sport İzmir Merkez Ofisi

Biz Kimiz?

1998 yılından bu yana, spor tesisleri ve spor zeminleri yapımındaki çalışmalarımızı, müşteri beklentilerini ve müşteri memnuniyetini ilk sıraya koyarak sürdürüyoruz.

İzmir Yenişehir Ticaret Merkezinde bulunan ofisimiz ve Sasalı Sanayi Sitesi’ndeki imalathanemizle, tüm Türkiye geneline profesyonel ve güvenilir hizmet sunuyoruz.

Mühendislik kökenli bir aile şirketi olarak iş profesyonelliğinden ödün vermeden, hergün öğrenme ve çalışma arzumuz ile müşterilerimize özel, yerinde çözümler geliştiriyoruz. Teknolojik yenilikleri, müşterilerimize, ekonomik ve estetik çözümler sunabilmek için önemsiyoruz.

Spor tesisleri yapımında uzman mühendislik kadromuz ve uygulama ekiplerimizle, açık veya kapalı, komple spor tesislerini anahtar teslimi olarak inşaa ediyoruz.

Norm Sport olarak, projelendirilmiş işlere talip olduğumuz gibi, henüz müşterinin fikir aşamasındaki işler için de projelendirme ve teknik şartnamelerin oluşturulmasına destek veriyoruz.

Spor Sahaları Yapımı

Her yıl onlarca açık ve kapalı sentetik çim halı sahalar, basketbol ve voleybol sahaları, tenis kortları, koşu parkurları ve birçok diğer spor tesislerine inşaa ediyoruz.

Müşterilerimizin beklenti ve ihtiyaçlarına uygun, malzeme ve zemin seçenekleri sunuyor, tecrübeli uygulama ekiplerimiz ile dayanıklı ve uzun ömürlü spor alanları oluşturuyoruz.

Komple spor tesisleri yapım işleri, projelendirilmesinden, imalat ve uygulamasına kadar A’dan Z’ye her aşamasında mühendislik kadromuz ve deneyimle personellerimizle yürütüyoruz.

Spor zemini uygulamalarının yanında, harfiyat ve altyapı işleri, zemin dolgusu, çevre koruma fens telleri veya kapalı saha çelik konstrüksiyonu, soyunma odaları, tribünler ve spor tesisindeki tüm spor ekipmanlarının temini, imalatı ve montajını yapıyoruz.

Norm spor tesisleri yapım ekibi

Açıklık, Güven, Saygınlık

Farklı alanlarda ve sektörlerdeki firmalar ve kurumlar ile çalışıyor, müşterilerimiz ile açıklık, dürüstlük ve güven temelinde iş birliği yapmayı hedefliyoruz.

Yapabileceğimiz işleri taahhüt etmeyi ve taahhüt ettiğimiz işleri eksiksiz yapmayı kendimize kural olarak koyuyoruz. Yalnızca bu şekilde müşterilerimiz ile uzun süreli iş ilişkileri kurabileceğimizi biliyoruz.

Telefon

Adres

Halkapınar Mah. 1348sk. No:3/E

Yenişehir, İzmir 35500, Türkiye

İletişim ve Teklif Formu

 • Suni Çim Saha Yapımı
 • Suni Çim Halı
 • Halı Saha Yapımı
 • Sentetik Çim Halı
 • Spor Tesisleri Yapımı
 • Kapalı Halı Saha Yapımı
 • Halı Saha Projelendirme
 • Tenis Kortu Yapımı
 • Kauçuk Zemin Kaplama
 • EPDM Zemin Kaplama
 • Tartan Pist Yapımı
 • Poliüretan Zemin Kaplama
Norm Sport bir Norm Teknik Makina Ltd. Şti. firmasının markasıdır.
Norm Teknik Makina'ya ait diğer grup şirketleri;
Uzay çatı ve çelik konstrüksiyon yapımı için Norm Uzay Çatı ve Özel Makina İmalatı için NormTech sitelerini ziyaret edebilirsiniz.
Uzay çatı ile alakalı daha önce yayınlanmakta olan sitemiz uzaycati.gen.tr ve Spor Ekipmanları, fileler ve ağların satışı için fileagizmir.com