Suni Çim Halı

Doğru Suni Halı Seçimi;

Sağlıklı Sporcular,

Keyifli Oyunlar

SUNİ ÇİM HALI SEÇİMİ YAPILIRKEN, FARKLI SPORLARA UYGUNLUĞU, KULLANIM SIKLIĞINI VE ÇEVRESEL KOŞULLARI GÖZ ÖNÜNE ALMAKTAYIZ.

Zengin suni çim halı çeşitlerimizle, her türlü spora uygun sportif zeminler yapıyoruz. Suni çim halılarımız, hem profesyonel sporcular, hem de amatör sporcular için kullanım şekilleri ve sıklıkları dikkate alınarak özel olarak geliştirilmiştir. Tüm suni çim halı seçeneklerimizin, hızlandırılmış kullanım testleri yapılmış ve kalite onay belgelerine sahiptir. Böylece doğru suni halı seçimiyle, sporcu sağlığını koruyarak, uzun yılar kullanımı garanti edilmektedir.

Doğru suni çim halı seçimi için, proje aşamasında bizimle iletişime geçin, memnuniyetle kullanım amaçlarına ve sıklığına uygun halıyı birlikte seçelim.

.

Norm Suni Çim - Double Fiber Tipi
=

Double Fiber - Profesyonel Futbol Sahası

Profesyonel, yarı profesyonel ve amatör kulüplerin antrenman sahalarında kullanılmaktadır. FIFA tarafından yayınlanmış olan gereklilikleri sağlayan bir üründür ve ürünün FIFA test raporu alınmıştır. Double Fiber ürünümüz; spor okulları, eğitim kurumları ve profesyonel kulüpler antrenman sahaları için bu ürünü tercih etmektedir.

Teknik olarak, tek omurgalı monofilament iplikten üretilmiştir. Böylece futbol oynarken istenen yumuşaklık hissi yaratılmakta, futbol zevkini arttırmaktadır. İplikler %100 polietilen malzemeden dana gelmekle birlikte her biri 300 micron kalınlığındadır. 6×2000 dtex kullanılarak her bir dokuma deliği 12.000 dtex’lik iplik ile dokunmaktadır.

Norm Suni Çim - C-Shape Tipi
=

C Shape - Yarı Profesyonel Futbol Sahası

NORM C-SHAPE özel tasarım iplikleri sayesinde yüksek performanslı bir suni çim ürünüdür. C şeklindeki iplikleri, kullanılan dolgu malzemesine tutunur ve suni çimin her zaman dik pozisyonda durmasını sağlar. C-Shape topun yuvarlanması ve sekmesi için uygun bir zemin oluşmaktadır.

Bu sayede, topun yuvarlanması ve sekmesi için gerekli alt yapının oluşmasına olanak sağlar. Yine bu şekli sayesinde, ışıklandırmalardan ve gün ışığından kaynaklanan, ışık yansımasını en aza indirerek, sporcuya doğal çim ortamında oynama hissi verir.

Spor okullarının ve profesyonel kulüplerin maç ve antrenman sahaları için tercih edilmektedir.

Norm Suni Çim - Econ Tipi
=

Econ - Amatör Futbol Sahası

NORM ECON dayanıklı ve güçlü yapısı dolayısıyla, uzun yıllar yoğun kullanıma elverişlidir. Halı saha işletmecileri tarafından çoğunlukla tercih edilmektedir. Bakıma en az düzeyde ihtiyaç duyması ve uzun yıllar sorunsuz kullanılabilmesi, ekonomik olarak da işletmecilere büyük avantaj sağlamaktadır, özellikle açık halısahalarda UV ışınımına korumalı olması ayrıca tercih sebebi olmaktadır.

Fibrile iplikten üretilmektedir ve %100 polietilen malzemeden iplik kullanılmaktadır. Farklı renk opsionları bulunmaktadır. Spor okulları, eğitim kurumları, belediyelerin açık ve kapalı halı sahaları için uygulanmaktadır.

Norm Suni Çim - Multi Tipi
=

Multi - Çok Amaçlı Sahalar

NORM MULTI, ekonomik fiyatı ve çok amaçlı kullanıma imkan tanıması dolayısıyla eğitim kurumları ve okullar tarafından talep gören bir suni çim halıdır. Yalnız futbol değil, hentbol, ragbi, jimlastik ve okul etkinliklerinde kullanılmaktadır. İyi fiyat ve performans arayışı için optimum suni halı ürünlerinde en ön sıralarda yer almaktadır.

İpliğin teknik yapısı %100 polietilen malzemeden fibrile ipliğidir, daha kalın ve daha seyrek dokuması bulunmakdatır. Farklı renk opsionları mevcuttur. Çok amaçlı kullanım için önerilen bir üründür.

Suni Cim Halıda Olması Gereken Özellikler

W

Topun yuvarlanması, sekmesi ve zıplamasına doğal çim gibi tepki verebilmesi

W

Oyuncu sakatlanmalarını ve oyun yorgunluklarını minimize etmesi

W

Mat olması, güneş ışıklarını veya aydınlatmalardan kaynaklanan parlamaları engelleyebilmesi

W

Kokusuz olması

W

Omurga yapısı sayesinde her zaman ilk konumuna geri dönebilmesi

W

İpliğin, dolgu malzemesine tutunması

W

Suni çim ipliği ve dolgusunun birlikte rijit durabilmesi

W

Renk solmalarına karşı uzun yıllar dayanıklılık

W

Drenaj delikleri sayesinde yağmur ve temiz su tahliyesini kolayca yapabilmesi

W

Geri dönüştürülebilir olması, çevresel atığa sebep olmaması

Yıl Halı Garantisi

İş Gününde Anahtar Teslim

Anahtar Teslim Komple Spor Tesisleri Yapımı

Norm Sport olarak; komple açık halı sahaları anahtar teslimi olarak inşaa ediyoruz. Spor tesisinin projelendirilmesi, imalatı ve yerinde uygulaması, her aşamasında mühendislik kadromuz ve tecrübeli ekibimizle, çözümler üretiyoruz.

Telefon

Adres

Halkapınar Mah. 1348sk. No:3/E

Yenişehir, İzmir 35500, Türkiye

İletişim ve Teklif Formu

 • Suni Çim Saha Yapımı
 • Suni Çim Halı
 • Halı Saha Yapımı
 • Sentetik Çim Halı
 • Spor Tesisleri Yapımı
 • Kapalı Halı Saha Yapımı
 • Halı Saha Projelendirme
 • Tenis Kortu Yapımı
 • Kauçuk Zemin Kaplama
 • EPDM Zemin Kaplama
 • Tartan Pist Yapımı
 • Poliüretan Zemin Kaplama
Norm Sport bir Norm Teknik Makina Ltd. Şti. firmasının markasıdır.
Norm Teknik Makina'ya ait diğer grup şirketleri;
Uzay çatı ve çelik konstrüksiyon yapımı için Norm Uzay Çatı ve Özel Makina İmalatı için NormTech sitelerini ziyaret edebilirsiniz.
Uzay çatı ile alakalı daha önce yayınlanmakta olan sitemiz uzaycati.gen.tr ve Spor Ekipmanları, fileler ve ağların satışı için fileagizmir.com